A- A A+
Projekty unijne

Po posiedzeniu Komisji Spraw Społecznych 8 stycznia 2020 r.

8 stycznia 2020 r. odbyło się posiedzenie Komisji Spraw Społecznych. Głównymi tematami były: zagospodarowanie czasu wolnego dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych oraz bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w trakcie ferii.

Radni zapoznali się z ofertą na ferie przygotowaną przez Gminny Ośrodek Kultury i Rekreacji, Gminny Ośrodek Sportu oraz Świetlicę Środowiskową Ośrodka Pomocy Społecznej.


W sprawach bieżących Komisja omawiała projekty uchwał oświatowych, które mają być procedowane na najbliższej sesji.
- projekt uchwały w sprawie planu doskonalenia zawodowego nauczycieli zatrudnionych w przedszkolach i szkołach prowadzonych przez Gminę Mszana na 2020 r. - został zaopiniowany pozytywnie;
- projekt uchwały w sprawie udzielenia pomocy finansowej Powiatowi Wodzisławskiemu - na dofinansowanie działalności Powiatowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli. Gmina ma przekazać dotację celową w wysokości 6.196 zł jako pomoc finansową dla Powiatu z przeznaczeniem na dofinansowanie kosztów utrzymania oraz inne wydatki związane z PODN.
Komisja jednogłośnie pozytywnie zaopiniowała projekt uchwały.
- projekt uchwały w sprawie określenia średniej ceny jednostki paliwa w Gminie Mszana w roku szkolnym 2019/2020 - również został zaopiniowany pozytywnie.


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie