A- A A+
Projekty unijne

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych wsparciem naszych inwestycji

Rządowy Fundusz Inwestycji Lokalnych (RFIL) to program, w ramach którego rządowe środki trafiają do gmin, powiatów i miast w całej Polsce na inwestycje bliskie ludziom. Wsparcie jest bezzwrotne i pochodzi z Funduszu Przeciwdziałania COVID-19. Gmina Mszana realizuje dwa projekty współfinansowane ze środków RFIL:

1) . „Przebudowa dróg gminnych ul. Ks. Tuskera (nr 663003S) i ul. Mickiewicza (nr 663001S) w miejscowości Mszana wraz z przebudową skrzyżowania z drogą powiatową 5021S – ul. 1 Maja”. Celem inwestycji jest kompleksowa poprawa gminnej infrastruktury drogowej, podwyższenie parametrów technicznych i eksploatacyjnych przebudowywanych odcinków drogi oraz poprawa bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, głównie pieszych, poprzez budowę chodnika.

2) "Rewitalizacja centrum Gogołowej" Przedmiotem inwestycji jest budowa wielofunkcyjnego obiektu (siedziba OSP i Ośrodka Kultury) wraz z wykonaniem zagospodarowania terenu wokół (budowa miejsc postojowych, plac do organizacji imprez plenerowych) w miejscu po wyburzonym budynku OSP

Łączna kwota dofinansowania obu projektów wynosi 5.146.106,00zł

Załączniki:
Pobierz plik (Rewitalizacja Centrum Gogołowej.pdf)Rewitalizacja Centrum Gogołowej.pdf[ ]423 kB
Pobierz plik (ul.Tuskera.pdf)ul.Tuskera.pdf[ ]423 kB

Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie