A- A A+
Projekty unijne

Od 1 września nowy rozkład jazdy w powiecie wodzisławskim. Jest już dostępny

Zmiany wejdą w życie 1 września. Dotyczą Marklowic, Mszany, Pszowa, Radlina, Rydułtów, a także linii poprowadzonych przez Wodzisław Śląski.

Zniknie obecna numeracja linii (od 218 do 228), a pojawią się autobusy oznaczone numerami od 201 do 209. Na trasie Jastrzębie - Mszana – Wodzisław pojawi się linia W09. Będzie ona nawiązywać do linii W10 i W11, które obsługują pasażerów udających się z Jastrzębia-Zdroju do Wodzisławia Śląskiego czy Rybnika.

Druga tura konsultacji do 19 września

Gruntowna zmiana rozkładu jazdy na tak dużym obszarze jest skomplikowanym i czasochłonnym przedsięwzięciem. Dlatego też konsultacje z pasażerami prowadzone są dwuetapowo. Korekty będą możliwe także już po wejściu w życie nowego rozkładu. Propozycje zmian pasażerowie mogą przedstawiać do niedzieli 19 września.

Wnioski można wysyłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także pocztą tradycyjną (ul. Przemysłowa 1, 44-335 Jastrzębie-Zdrój).

– Nie mówimy tutaj tylko o zgłoszeniach, które dotyczą konkretnych zmian. Cennymi uwagami są również informacje o elementach rozkładu jazdy, które zdaniem podróżnych powinny pozostać nietknięte. Wówczas pracownicy MZK będą mieli jasny sygnał, że dane rozwiązania są konieczne i nie powinny podlegać zmianom – wyjaśnia Rafał Jabłoński, rzecznik prasowy MZK Jastrzębie.

 

Nowy rozkład jazdy tutaj, kliknij, strona otworzy się w nowym oknie


Przedsiębiorcza Mszana

cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification online

Ultimate Facebook Like Box Slider

CookiesAccept

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Gminy partnerskie